pielegnacja-ogrodow

Pielęgnacja ogrodów

Stała opieka nad ogrodem jest jedynym sposobem, pozwalającym w pełni się nim cieszyć. Często najlepszą metodą zapewnienia naszej zielonej enklawie pożądanego wyglądu jest oddanie jej pod opiekę profesjonalistom.

Pielęgnacja już istniejących ogrodów jest szalenie istotną dziedziną naszej działalności. Powierzając swój ogród nam w opiekę zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie wymagane czynności zostaną wykonane na czas, a zdrowy i wypielęgnowany ogród będzie cieszył Was swoim pięknem przez wszystkie pory roku.

Możemy pojawić się u Państwa tylko kilka razy do roku, by za każdym razem wykonać wszystkie wymagane czynności, jak przycinanie drzew, krzewów i żywopłotów, opryski, nawożenie, czy zabezpieczenie roślin przed zimowymi mrozami. Ale możemy również odwiedzać Państwa ogród regularnie, w ramach opieki abonamentowej. Ta forma współpracy szczególnie korzystnie wpływa na wygląd ogrodu – zostawiacie nam Państwo wszystkie, nawet najdrobniejsze prace, jak koszenie trawnika i prace porządkowe.

Działamy głównie na terenie powiatu poznańskiego – zapraszamy do współpracy!